BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 11108058
*
nr 1110 8058
Golvlampa
Borens
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 19:20:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/5 17:11:06
1
1.100 kr
22/5 18:59:22
2
1.100 kr
22/5 18:59:22
1
1.100 kr (Budbetjänt)
22/5 19:00:22
2
1.400 kr
22/5 19:03:00
1
1.300 kr
22/5 19:03:00
2
1.400 kr (Budbetjänt)
22/5 19:15:28
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: borens golvlampa golvlampor
-
5096 Golvlampa
1930- / 1950-tal. Höjd: 160cm, mässing
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:19
-
1024 Golvlampa
Jugend, majolika, riklig dekor med elefant, fågel ..//
Aktuellt bud: 2.800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:43
-
5026 Golvlampa
trä, Guldfärgad. Höjd: 146 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:18
*
Golvlampa
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8058
Golvlampa
Borens
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/5 17:11:06 | 1 | 1.100 kr |
22/5 18:59:22 | 2 | 1.100 kr |
22/5 18:59:22 | 1 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
22/5 19:00:22 | 2 | 1.400 kr |
22/5 19:03:00 | 1 | 1.300 kr |
22/5 19:03:00 | 2 | 1.400 kr (Budbetjänt) |
22/5 19:15:28 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: borens golvlampa golvlampor
-
5096 Golvlampa
1930- / 1950-tal. Höjd: 160cm, mässing
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:19 -
1024 Golvlampa
Jugend, majolika, riklig dekor med elefant, fågel ..//
Aktuellt bud: 2.800 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:43 -
5026 Golvlampa
trä, Guldfärgad. Höjd: 146 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:18